Květen 2009


Z paris fashion week

14. května 2009 v 20:57 Videá
Video ako Emma odchádza z prehliadky Dioru a čaká na auto ktoré ju odvezie ešte z min. roka.Stoji na konci sans elize pri obelisku po ceste k louvre:D/presne tam sme boli pred 3tyzdnami:)/

Miss Dior <3

14. května 2009 v 20:51 Videá
Toto video je trochu zcesty ae milujem ho!tu piesen,vonavku a hlavne Pariz:)

Fotky z natáčania

14. května 2009 v 20:45 Photos of films
Priznavam že som lenivá a nechce sa mi načítavať fotky tak si ich pozite v galerii iheartwatson.net. Sú to fotky z natáčania HP7 a sú doosť vychytané:)

iheartwatson.net

Empire Magazine

2. května 2009 v 11:06 Scany
Emma, Daniel a Rupert nafotili nový photoshoot pre časopis Empire Magazine.Text je po anglicky tak si môžete aj prečítať:)Video z natáčania

2. května 2009 v 11:02 Videá
Dalšie video z natáčania HP6, bohužiaľ tam nie je veľa vidno ae rozoznáte Emmu a Daniela :)
youtube.com


Top Girl scans

2. května 2009 v 10:57 Scany
Nové scany z časopisu Top Girl:

Video s Emmou z natáčania

2. května 2009 v 10:55 Videá
youtube.com


Interview s Emm

2. května 2009 v 10:32 Interviews
Emma pre časopis Wizard Universe odpovedala na zopár otázok ohľadne natáčania nového filmu HPB:

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je novou postavou Levadule, která si umínila tisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila celý vyvíjející se jejich vztah, který probíhal již od prvních filmů pred mnoho lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže ignorovat Lavender, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost. "

Myslíte si, že fanoušci budou spokojeni se shodností filmu s knihou?
"Doufám, že ano. Tak blízko jsme se drželi knižní předlohy, až je to zcela reálné. Nikdy při předchozích filmech jsme však ale nedostali oficiální stížnost, že se film vůbec nedržel knihy. Ja osobně jsem velký fanoušek této série knih. Každou jsem četla nejméně pětkrát a při šestce jsem nepostřehla velké úpravy. "

Když si vzpomenete na časy, kdy se Princ natáčel, myslíte si, že si z toho na něco vzpomenete?
"Z čehož jsem dostávala absolutní záchvaty byla scéna na famfrpálovém hřišti a když byl Ron na koštěti. Byla to opravdu zábava. Rupert umí všechno špičkově načasovat, tak to má být, a proto je považován za velkého komika. Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, zatímco za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují.
Scéna, kdy zemřel Brumbál se natáčela v jednu mrazivou noc, všichni jsme pomrzli, ale bylo to smutné, opravdu. "

Na závěr se Emma ještě pro časopis vyjádřila také o režisérovi Davidu Yatesovi.

"Bylo velmi zábavné pracovat do pátého filmu vždy s jiným režisérem. Každý dal do filmu něco jiného, něco své, jiný lusk. Musí se však uznat, že David Yates, i když od pětky s námi zůstal až dokonce, je velmi dobrý, zábavný a předvedl opravdu kus práce, ukázal co v něm je a za úspěch bojoval ze všech svých sil. Ve filmech učinil nejvíce změn a přinesl nejvíce kreativních nápadů, za to si ho velmi vážím.