Interviews

Interview s Emm

2. května 2009 v 10:32
Emma pre časopis Wizard Universe odpovedala na zopár otázok ohľadne natáčania nového filmu HPB:

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je novou postavou Levadule, která si umínila tisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila celý vyvíjející se jejich vztah, který probíhal již od prvních filmů pred mnoho lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže ignorovat Lavender, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost. "

Myslíte si, že fanoušci budou spokojeni se shodností filmu s knihou?
"Doufám, že ano. Tak blízko jsme se drželi knižní předlohy, až je to zcela reálné. Nikdy při předchozích filmech jsme však ale nedostali oficiální stížnost, že se film vůbec nedržel knihy. Ja osobně jsem velký fanoušek této série knih. Každou jsem četla nejméně pětkrát a při šestce jsem nepostřehla velké úpravy. "

Když si vzpomenete na časy, kdy se Princ natáčel, myslíte si, že si z toho na něco vzpomenete?
"Z čehož jsem dostávala absolutní záchvaty byla scéna na famfrpálovém hřišti a když byl Ron na koštěti. Byla to opravdu zábava. Rupert umí všechno špičkově načasovat, tak to má být, a proto je považován za velkého komika. Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, zatímco za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují.
Scéna, kdy zemřel Brumbál se natáčela v jednu mrazivou noc, všichni jsme pomrzli, ale bylo to smutné, opravdu. "

Na závěr se Emma ještě pro časopis vyjádřila také o režisérovi Davidu Yatesovi.

"Bylo velmi zábavné pracovat do pátého filmu vždy s jiným režisérem. Každý dal do filmu něco jiného, něco své, jiný lusk. Musí se však uznat, že David Yates, i když od pětky s námi zůstal až dokonce, je velmi dobrý, zábavný a předvedl opravdu kus práce, ukázal co v něm je a za úspěch bojoval ze všech svých sil. Ve filmech učinil nejvíce změn a přinesl nejvíce kreativních nápadů, za to si ho velmi vážím.

Rozhovor s Emm do Crash magazine

19. března 2009 v 17:19

01. Emma by ráda žila ve Francii a chcela by umět plynule mluvit francouzsky. (já myslela že umí:)
02. Emma mluví o tom, proč chce studovat umění, fotografování, literaturu a dějiny historii. Říká, že by nikdy nechtěla studovat politiku nebo filozofii. Na univerzitě se chce učit, najít si nové kamarády a byt anonymní. Chce se cítit "normální".
03. Miluje zdobení. Říká, že je to kreativní způsob jak vyjádřit seba sama. To je důvod, proč má ráda umění.
04. Emma si opravdu myslí, že Karl Lagerfeld je génius a že photoshoot byl jeden z nejkrásnějších který kdy dělala. (Crash Magazine photoshoot a myslím že máme opačný názorxD)
05. Emma v poslední době poslouchá hodně hudby typu folk a blues.
06. Její nejhorší nočná můra jsou žraloci.
07. Její nejoblíbenější zvuk je smích dětí.
08. Její oblíbená kniha je "The Shadow of the Wind", kterou napsal Carlos Ruiz Zafón.
09. Nemůže dělat len jednu část umění. Říká, že je to příliš složité, ale uznala, že exhibice Francisa Bacona v Tate Gallery v Londýne byla nejkrásnější, jakou viděla.
10. Ve svojem volném čase se věnuje charitě. Nechce být jen tváří projektu.

Krátky rozhovor s Emm

17. září 2008 v 16:55
V krátkém rozhovoru s Post Chronicle herečka Emma Watson hovořila o tom, kde během léta cestovala a o svých plánech do začátku natáčení Relikvií smrti.
"Nedávno jsem přiletěla z Keňi, bylo to tam úžasné...Vždycky jsem tam chtěla. Navštívila jsem Masai Mara. A pláže byly nádherné. No...a také pojedu do Hongkongu. Navštívím New York, abych se mohla podívat na Dana Radcliffa v Equus. Chystám si to volno pěkně užít."
Pokud jde o posun data vydání Prince Dvojí Krve:
"Nové datum vydání udělalo větší povyk a reklamní trik a až se konečně filmu dočkáte, bude lépe!" dodala.
zdroj:mamlasek.blog.cz

Rozhovor s Emm z NMA

13. září 2008 v 15:00
Jsou zvěsti o tom, že kdykoli hrajete s Emmou ping-pong, tak vás porazí!
RG: Nerad hraji ping-pong s Emmou, jelikož je to trapné. Je o mnoho lepší než já a Daniel, ale jde nám to celkem dobře. Jsme rychlí!
Budeš mít svůj první polibek v Harrym POterrovi! Jak se cítíš?
EW: Já si myslím, že to bude trochu trapné.Mluvila jsem s Danielem a Bonnie po tom, co se líbali oni dva a bylo to nudné!
Vždy pracuješ s kostýmy Hermiony, které pak nosí?
EW: Ano, teď už jsem starší. Nejdříve to pro mne bylo těžké, prozoumět tomu, co Hermiona nosí, ale teď už je to větší zábava. Ve svých deseti letech jsem vůbec netušila, co si má vzít.
Jaké je tvé tajemství, že by jsi nastoupila na Ping-Pong šampionát?
EW: Moji rodiče jsou opravdu velká konkurence. Nikdy mě nenechají vyhrát, ale jsem v tom dobrá. Mohu ale s nadhledem vyhrát nad Danielem a Rupertem. Myslím, že Rupert to bere hrozně
emmush.blog.cz

Rozhovor s Emm

29. srpna 2008 v 12:42
V článku nájdete rozhovor s Emmou, zatiaľ však len v angličtine.Ak budem mať čas, preložím vám ho:))

Rozhovor

7. května 2008 v 20:27
CG!: Co je právě ve tvém pokoji?
Em:
Mám kolekce podivných věcí z míst, kde jsem byla, například sadu ruských panenek. A občas taky pohlednice, které mi lidé pošlou. Mám jimi vyzdobené zdi. Můj pokoj je prostě plný - a neuspořádáný!
CG!: Jsi spíše uličnice nebo pravá dívčina?
Em:
Jsem takový mix. Umím být trochu jako kluk, když jsem s klukama. Jsem bojovná. Ale mám taky ráda módu a make-up. Nejsem nalíčená pořád, ale když chci, bavíme se s kámarádkami při vybírání šatů a lakování nehtů.
CG!: Jaký sport preferuješ - Quidditch nebo fotbal?
Em:
Quidditch. Je tam více možností a je to zajímavé! Jsem opravdu soutěživá. Pozemní hokej je můj nejoblíbenější sport, a když prohraju, dám si dlouhou, horkou koupel a postěžuju si na to.
CG!: Který svátek máš radši - Valentýn nebo Halloween?
Em:
Valentýn je trochu stresující; je tu hodně očekávání. Mám raději Halloween - je více legrační. Ráda se převlékám do kostýmů - jednou jsem byla za dýni!
CG!: Chtěla bys relaxovat na pláží nebo jít lyžovat do hor?
Em:
Lyžovat. Neumím jen tak polehávat. Musím něco dělat!
CG!: Poslední otázka - kdybys měla Hermioniny magické schopnosti, co bys chtěla udělat?
Em:
Můj život je teď bláznivý - musím do každého dne nacpat co nejvíce věcí! Občas Hermioně závidím obraceč času. Chtěla bych zastavit čas - dát si přestávku a vrátit se do toho zpět.

Emmine výroky

6. března 2008 v 22:05
O získání role Hermiony:
Volala jsem své kamarádce a ona se zeptala: "Máš to?" A já jsem řekla: "Ano!!" Ona začala křičet, křičela snad 5 minut. Byla tak nadšená! Byla skoro víc nadšená než já. Ve skutečnosti mě vzali do studia, posadili vedle Ruperta a řekli mi: "Získala jsi roli." Trvalo mi 5 minut, než jsem se vzpamatovala. Myslela jsem si: Pane bože, tohle je sen? Někdo mě štípnul.

O hraní:

Je to ta nejzvláštnější věc, která se mi kdy stala, je to ta největší věc, která se mi kdy stala a je to ta nejlepší věc, která se mi kdy stala! Hraní jsem si opravdu užila a miluju pocit, že se na mě budou lidi dívat. Je to velmi lichotivé. Byla to tvrdá práce. Myslím, že den, kdy jsem snědla 50% prachu a 50% jídla byl velmi náročný.

O Hermioně:

Hermiona je velmi posedlá školou. Je trochu podivín, ale ve skutečnosti je to knihomol. Nemá daleko k tomu chodit s nosem nahoru. Myslím, že to je celá její povaha. Kdyby tyto vlastnosti neměla, byla by normální, ale tyto vlastnosti ji dělají takovou, jaká je. Skutečnost, že ona je tak dokonalá na ní miluju. Myslím, že Hermiona bude dělat něco jako doktořinu nebo něco podobného nebo bude opravdu pedantská. Je velmi panovačná, pořád komanduje Harryho a Rona. A vážně, myslím, že si to užívá. Je to veliká sranda být mezi nimi jediná holka.

O tom být známá herečka:

Spousta lidí je opravdu příjemných, ale někteří na mě zírají, jako na nějaké zvíře v ZOO, ne jako na normálního člověka s přirozenými pocity. Když si odmylsíte všechny ty premiéry, líčení a všechno okolo, zbyde vám jen hraní a to je na tom to nejlepší.

Rozhovor s Em

25. února 2008 v 12:55
Zaujímavý rozhovor s Emmou, kde jej fanúšikovia dávali rôzne otázky...V článku ho nájdete celý...
Jak se vyrovnáváš s narůstající slávou?
Malese, 16, Austin, Texas
Určité věci se změnily, ale snažím se zůstat normální. Když netočím, chodím pořád do stejné školy. A stále jezdím městskou hromadnou dopravou. Lidé se mnou jednají stejně jako dřív. Myslím, že si lidé v mém městě zvykly mě vídat.
Co ráda děláš s přáteli?
Tess, 15, St. Paul, MN
Chodíme do kina, nakupujeme, mluvím... úplně normální věci
Pokud by jsi potkala Brada Pitta, co bys dělala?
Ronny, 14, Roermond, Nizozemsko
Už jsem měla to štěstí ho potkat, protože pracoval ve stejném studiu jako já. Je opravdu moc milý, když jsem byla mladší, tak jsem do něho byla zamilovaná. (která holka ne? - pozn. Překladatele)
Je pravda, že jsi dobrá lyžařka?
Katharina, 14, Vídeň, Rakousko
Ano, lyžuji od dvou let. Miluji to. Dovolená strávená na lyžích je moje oblíbená. Většinou jezdíme do Francie.
 
 

Reklama